Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Tokio Black Friday dar nebuvo!

Tokio Black Friday dar nebuvo!

Nepraleiskite progos įsigyti grilio prekių už ypatingą kainą! Net 7 prekių ženklais pažymėtoms prekėms 20% nuolaida! Jūsų pasirinkimui - NAPOLEON, COBB, SMOKEY OLIVE WOOD, PIT BOSS, STYLE DE VIE AUTHENTIQUE, SANTOS ir ZYLE: nuo rūkymo dulkių, drožlių, grilio įrankių, peilių, ketaus gaminių iki įvairiausių grilių.

Puikus metas iš anksto pasirūpinti Kalėdų dovanomis - juk dabar grilina visi!

Kad spėtumėte išsirinkti geriausias prekes nuolaida galios nuo trečiadienio iki sekmadienio (11.25-11.29)

Atkreipiame dėmesį, kad nuolaidą bus pritaikyta apsiperkant fizinėje parduotuvėje. Užsakinėdami internetu nuolaida pasimatys ir bus pritaikyta formuojant užsakymą.

 

PRISTATOME BLACK FRIDAY AKCIJOJE DALYVAUJANČIUS PREKĖS ŽENKLUS

NAPOLEON

Viena didžiausių pasaulyje grilio ir griliavimui skirtų priedų kompanija, skaičiuojanti 44 gyvavimo metus. Šiuo metu NAPOLEON produkciją galima rasti daugiau nei 50 pasaulio šalių. 

NAPOLEON išskirtinumas - itin didelės investicijos į tobulinimą, kūrimą, naujų produktų kūrimą. Nesvarbu, ar kalbėtumėme apie dujinius, anglinius ar elektrinius grilius, ar elementariausius grilio įrankius! Be to, įmonė skiria daug dėmesio klientų atsiliepimams ir grįžtamojo ryšio užtikrinimui, dėl to kasmet vis labiau įsitvirtina pasaulio grilio brandų elite. Verta paminėti ir tai, kad ne vienam produktui suteikiamos 10 ir daugiau metų garantijos. 

COBB

Prieš daugiau nei 20 metų sukurti siekiant palengvinti Afrikos gyventojų maisto gamybą ir išvengti nuolat dėl to kylančių gaisrų. Idėja taip patiko vienam iš antreprenerių, jog jis nusipirko patentą. Pasirodo, įžvalgumas pasiteisino: neužilgo COBB grilis puikavosi TIMES MAGAZINE. 2001 metais COBB buvo įvardintas kaip vienas iš TOP 5 metų išradimų!

Šiuo metu COBB galima rasti daugiau nei 40 pasaulio šalių, o grilio populiarumas tik didėja. Turbūt nebuvo metų, kuomet COBB nepatektų į geriausių kelioninių - laisvalaikio grilių topų viršūnes! Google paieškoje tiesiog susiveskite frazę "COBB grill" ir nebeteks tuo abejoti!

Priežastys paprastos: tai tobulas grilis išvykoms: universalus, kompaktiškas, turi įvairiausių priedų; pabaigus kepti vos per kelias minutes užgesinsite anglis ir galėsite grilį įsidėti į mašiną. O kepimo metu galite pernešti į kitą vietą nenusidegindami rankų ar grilinti padėjus ant stalo. Be to, COBB pagamintas iš nerūdijančio plieno, tvirtas, tačiau tuo pačiu ir lengvas. Priklausomai nuo priedų sveria nuo 4.5 iki 8.2 kg.

COBB - ideali dovana Kalėdoms: apribojus išvykas į užsienį vis daugiau lietuvių keliauja Lietuvoje ir iškylauja gamtoje.

SMOKEY OLIVE WOOD

Nuo medžio dulkių šaltam rūkymui, drožlių iki stambių gabalų rūkymui - visa tai siūlo Ispanijos kompanija SMOKEY OLIVE WOOD. Medžiai - tik iš šios šalies, todėl galėsite pasigaminti autentiškais Viduržemio jūros kvapais pagardintus patiekalus. 

Jūsų pasirinkimui: nuo lengviausią, švelniausią kvapą ir tobulą auksinę spalvą suteikiančių apelsinmedžio, citrinmedžio ar alyvmedžio iki ryškesnių, sodresnį skonį kuriančių migdolo, legendinio Holmo ąžuolo ar graikinio riešutmedžio.

PIT BOSS

Brandas priklauso 1999 m. įkurtai Dansons Inc. kompanijai. Nuo šeimos verslo (tėvas ir 2 sūnūs), įmonė išaugo iki didžiulės tarptautinės korporacijos. 

PIT BOSS ženklo sinonimas - granuliniai griliai bei rūkyklos (angl. pellet). PIT BOSS buvo vieni pirmųjų pasiūlę šio tipo gaminius ir iki dabar jie - ne tik granulinių grilių "krikštatėviai", bet ir rinkos lyderiai. Nuolatinis atnaujinimas, tobulinimas ir puikus kainos ir kokybės santykis užtikrina tik kuo geriausius atsiliepimus!

Lietuvoje granuliniai griliai ir granulės - dar naujiena, tačiau grilio tėvynėje Amerikoje šio tipo grilių populiarumas didėja neregėtais tempais. Grilio ekspertai prognozuoja, kad būtent granuliniai griliai - tai grilinimo ateitis. Ne veltui net ir pasauliniai gigantai šiuo metu investuoja milžiniškas lėšas šio tipo grilių bei rūkyklų kūrimui. 

STYLE DE VIE AUTHENTIQUE

Tai olandų kalvystės tradicijų įkvėpti peiliai ir nuostabaus grožio medžio gaminiai. Puikus kainos ir kokybės santykis, originalus dizainas, unikalūs peilio raštai, tobula ergonomija - telieka tik išsirinkti. 

Puikus variantas dovanoms ne tik grilio fanui: juk be aštraus peilio maisto gamyba neįmanoma! O su stilingu peiliu procesas tampa kur kas malonesnis.

Jūsų pasirinkimui: nuo mažų ir labai aštrių legendinių LAGUIOLE steiko peilių iki įspūdingų, 2020 prestižinį Red Dot dizainą gavusio Katai kolekcijos šefo peilio iki nepakartojamo grožio akacijos lentelių. Plačiau apie Style de Vie - čia. Su kolekcijomis susipažinkite spustelėję čia.

SANTOS GRILLS

Tai - didžiausia ne tik Vokietijos, bet ir viso pasaulio grilio ir jų prekių parduotuvė. Skaičiai įspūdingi: daugiau nei 12.000 kv.m. prekybos ploto, virš 400 surinktų grilių ekspozicijoje, daugiau nei 70 darbuotojų. Jų patirtis įspūdinga: SANTOS GRILLS darbuotojai kasmet apmoko daugiau nei 65'000 grilinimo entuziastų!

Griliai.lt - SANTOS GRILLS atstovai Lietuvoje. Mūsų parduotuvėje rasite mažą, tačiau labai populiarią dalį jų gaminiųtai įvairiausi ketaus gaminiai, termometrai, žnyplės, rūkymo lentelės bei kiti priedai, skirti patogiam grilinimui už patį geriausią kainos ir kokybės santykį. O kokybę garantuoja SANTOS: niekas nenori rizikuoti per 15 metų sukurtu savo vardu!

ZYLE

Kamado - šį žodį ko gero žino jau visi ant žarijų kepto maisto fanai. Jūsų pasirinkimui: žali, raudoni, juodi, dideli ir maži. 

 

Ankstesnis įrašas
Kitas pranešimas
Grįžti į NAUJIENOS

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad prieš publikuojant komentarus, jie turi būti patvirtinti.