Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Tapome didžiausios pasaulyje parduotuvės SANTOS GRILL atstovais!

Tapome didžiausios pasaulyje parduotuvės SANTOS GRILL atstovais!

Naujos prekės ir dar didesnis pasirinkimas!

Didžiuojamės ir džiaugiamės tapę SANTOS GRILL atstovais! Tai ne tik reiškia, kad Lietuvą ir mus įvertino didžiausias pasaulio grilių centras, bet ir tai, kad nuo šiol jums galėsime pasiūlyti kur kas didesnį asortimentą ir daug įdomių naujienų!

SANTOS GRILL savo veiklą pradėjo dar 2005 metais kaip nedidelė grilių parduotuvė. Dėka profesionalių konsultantų, įsiklausymo į pirkėjų poreikius, nuolatinių konsultacijų ir bendravimo su klientais parduotuvė išaugo į milžiniško dydžio grilio ir griliavimui skirtų prekių centrą. 

Šiuo metu SANTOS GRILL parduotuvė užima neįtikėtiną - 1200 kv.m plotą! Joje dirba daugiau nei 70 darbuotojų, kurie per metus konsultuoja daugiau nei 300'000 pirkėjų! 

Be to, SANTOS GRILL turi 3 stilingus grilinimo centrus, kuriuose įgūdžius kasmet tobulina 35'000 grilio entuziastų! 

 

Parduotuvė - neabejotinai tikriausias rojus grilio fanui: ekspozicijoje nuolatos būna daugiau kaip 400 skirtingų gamintojų ir tipų kepsninių. O kur dar įspūdingas grilio aksesuarų ir jų prekių pasirinkimas: drožlės, įrankiai, ketaus indai, grotelės - sąrašą galima būtų dar ilgai tęsti!

SANTOS GRILL nusipelnė išskirtinio pasaulinių gamintojų dėmesio: parduotuvė tapo oficialiais WEBER, NAPOLEON ir kitų prekių ženklų atstovais, keliančiais didžiulius reikalavimus tiek prekybos plotui, tiek aptarnavimui bei konsultavimui.

Bet tai dar ne viskas! SANTOS GRILLS per 15 sėkmingų darbo metų išaugo į kur kas daugiau nei tik didžiulį prekybos saloną: SANTOS GRILL ženklu žymimos jų pačių gaminamos ar specialiai atrinktos ir sukomplektuotos aukščiausios kokybės prekės: dujiniai griliai, ketaus katiliukai, keptuvės, įrankiai ir t.t. Kolkas tik nedidelę jų dalį siūlome ir jums: patvarios, ilgaamžės prekės, kurių kainos ir kokybės santykis - itin patrauklus.

Viena iš įdomiausių jų kolekcijų - Steve Raichlen vardu pavadinti gaminiai. Tai bendras ir labai sėkmingas SANTOS GRILL ir pasaulinės BBQ žvaigždės projektas. Dalį šių įspūdingų prekių rasite ir mūsų parduotuvėje! 

SANTOS GRILL naujienos - dar kokybiškesniam ir patogesniam griliavimui!

Žvilgsnis į parduotuvę Vokietijoje - čia

Ankstesnis įrašas
Kitas pranešimas
Grįžti į NAUJIENOS

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad prieš publikuojant komentarus, jie turi būti patvirtinti.