Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kaip praėjo COBB grilio mokymai

Kaip praėjo COBB grilio mokymai

Nurimus vasarinei griliavimo karštligei, savo laiką skiriame edukacijoms rengti. Manome, kad atvėsę orai yra puiki proga sužinoti ką nors naujo. 

Lapkričio 13 dieną sugalvojome jus pakviesti į mūsų grilių centrą ir pravesti COBB grilio mokymus. Atvyko išties nemažai neseniai iškeptų ir jau pažengusių COBB grilio entuziastų. Ką veikėme?

cobb, cobb grilis, cobb griliai, griliai, turistiniai griliai, angliniai griliai

Mokymų metu grilių ekspertas Audrius iki užkimimo pasakojo apie svarbiausius COBB grilio įkūrimo, kepimo, rūkymo niuansus. Taip pat renginio metu ragavome ant COBB grilio keptų valgių. 

Aptarti tikrai buvo ką. Mokymai prasidėjo lauke, kur Audrius ne tik pasakojo, bet ir demonstravo, kaip greitai ir paprastai galima įkurti COBB grilį. Tikimės, jog nuo šiol įkurdami grilį vengsite degiųjų skysčių ir rinksitės tik natūralius ir kokybiškus įdegtukus, briketus, anglis ar drožles.

Taip pat mūsų svečiai susipažino su COBB grilio priedais ir jų galimybėmis. Audrius paaiškino, kaip COBB grilyje galima rūkyti žuvį net keliais aukštais, kokie priedai tinka picai, blyneliams kepti ir kaip išsikepti tikrai nemažą, stambų gabalą.

Žinoma, kone labiausiai laukiama mokymų dalis buvo grilio patiekalų degustacija. Pasirinkome paprastus, tačiau gardžius valgius. Ant COBB grilio kepėme stambų sprandinės gabalą, storus kiaulienos nugarinės kepsnius, folijoje įvyniotas bulves su pagardais, vyšninius pomidorus.

Patikėkite, šie natūralių briketų kaitroje kepti valgiai atskleidė visas skonines savybes. Gaila, negalime perteikti aromato!

Visi prijaučiantys gurmaniškiems skoniams degustavo prabangių, pirmojo šalto spaudimo alyvuogių aliejų, purkšiamo barbekiu aliejaus, išskirtinių pipirų ir druskų.

Tiesa, gurmaniškų prieskonių ir aliejų galite padegustuoti bet kada atvykę į mūsų grilių centrą, o ne vien renginių metu. Mielai padėsime išsirinkti jums priimtiniausio aromato pagardus.

Iki kitų kartų!

Ankstesnis įrašas
Kitas pranešimas
Grįžti į NAUJIENOS

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad prieš publikuojant komentarus, jie turi būti patvirtinti.