NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 €
KREPŠELIS 0

griliai.lt - apie mus

griliai.lt - mes esame

Oficialus atstovas Lietuvoje. Didmeninė ir mažmeninė prekyba griliavimo įranga, įvairiais priedais, prekėmis laisvalaikiui bei namų aplinkai.

Mūsų svetainės

www.griliai.lt

www.cobb.lt

Mūsų misija

Skatinti griliavimo ir ypatingo skonio maisto gamybos kultūrą Lietuvoje. Griliai.lt komanda pasiūlys ir padės išsirinkti kepsninę pagal kiekvieno iš Jūsų poreikius, suteiks išsamią informaciją apie kepimą, priežiūrą, įvairius priedus, nes kepsninių prekyba ir maisto gaminimo kultūros populiarinimu Lietuvoje užsiimame jau daugiau nei 8 metai.

Mūsų vizija

Savo klientams rekomenduojame tik aukščiausios kokybės gaminius iš nerūdijančio plieno, ketaus, porceliano emale dengto plieno, lieto aliuminio, keramikos. Siūlome įvairių tipų, dydžių, dizaino kepsnines, skirstomas į kūrenamas malkomis, anglimis, dujomis bei elektra. Nuo nešiojamos, sveriančios vos 4,5kg iki terasos puošmenos kepsninės-krosnelės, sveriančios 150kg. Mes žinome, ko reikia, kad kepsniai ir kepimo procesas teiktų didžiulį malonumą!

griliai.lt - asortimentas

Kepsninės ir Rūkyklos

UAB “Cobb Baltic” – pasaulinių prekinių ženklų: “Cobb International”, “Weber”, “Thuros”, “Napoleon”, “Troll700”, „Petromax“, „Gacoli“, „FairyBell“ atstovas Lietuvoje.

Kuras

Vienas iš perkamiausio kuro mūsų parduotuvėje yra presuoti kokoso riešutų kevalų briketai. Šie briketai puikiai tinka visoms kepsninėms, barbekiu, šašlykinėms, o svarbiausia – savyje neturi jokių cheminių medžiagų ir sieros, kas itin svarbu gaminant maistą.
Taip pat prekiaujame „Fire Up“ įdegtukais, drožlėmis rūkymui bei kokoso riešutų kevalų greito įdegimo tabletėmis.

Kepsninių priedai

Norėdami dar labiau pagerinti maisto gaminimo kepsninėse procesą bei skonį – siūlome įvairių priedų bei aksesuarų.