Ieškok paparčio simboliu pažymėtų prekių su išskirtiniais pasiūlymais!🌿

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kokį kurą rinktis grilinant balkone

Kokį kurą rinktis grilinant balkone

Dažniausiai grilinimo karjera prasideda nuo paprasčiausio turistinio grilio. Įsigiję pavasarį, visą vasarą nepaleisdami nešiojamo anglinio grilio iš rankų, entuziastai įsimyli grilintą valgį ir sunkiai įsivaizduoja rudenį bei žiemą be gardžių vakarienių.

Arba ką veikti, kai karščius plauna nesibaigiantis lietus, lauke – nė gyvos dvasios, o valgyti tai norisi? O gal lauke ir toliau kepina saulė, o jūsų balkonas – viliojančioje vėsoje? Ką daryti, kai darosi sunku atsisveikinti su vasarą lydėjusiomis grilio patiekalų puotomis prie ežero, jūros ar jachtos denyje. Bet kokiais gyvenimo atvejais – grilinti!

Jei turite anglinį turistinį grilį ir visuomet norėjote, bet neišdrįsote grilinti balkone, turime jums gerų žinių. Suskirstėme COBB angliniui ir kitiems tokio tipo griliams tinkamiausią kurą pagal mažiausiai skleidžiamų dūmų kiekį. Pateikiame tinkamiausio kuro variantus.

1. Geriausias pasirinkimas – presuotos kokosų riešutų kiautų anglies tabletės „COBB Cobblestones“. Šios tabletės įsidega be įdegtukų, skleidžia minimaliai dūmų tiek įdegimo, tiek kepimo metu.

„COBB Cobblestones“ kokosų riešutų kiautų anglies tabletės kaitrą išlaiko apie dvi valandas. Vadinasi, dūmų skleidžia nedaug, tačiau, lyginant su kokoso kevalo presuotos anglies briketais, dega perpus trumpiau. Nedidelę vištą iškepti pavyks, tačiau vargu ar su viena tablete išsikepsite ar išrūkinsite didesnį gaminį, tarkime, visą didelę antį – kurą gali prireikti papildyti.

2. Antroje vietoje būtų kokoso kevalo presuotos anglies briketai „Nature“, kuriuos įdegant yra reikalingi įdegtukai. Jie skleidžia dūmus pirmas 20 minučių, kol visiškai sudega, o anglies briketai įsidega.

Po to, įsidegus presuotai angliai, dūmų praktiškai nebelieka – labiau dūmus skleidžia grilinamas maistas nei patys briketai. Dėl šios priežasties kai kurie entuziastai grilį įkuria kieme ar automobilių stovėjimo aikštelėje ir po to jį parsineša vidun.

Kokoso kevalo presuotos anglies briketai išlaiko kaitrą keturias valandas. Vienu anglių užkrovimu spėsite išsikepti visiškai viską, tačiau po kepimo lieka šiek tiek daugiau pelenų nei kepant su „COBB Cobblestones“ tabletėmis.

Kokoso kevalo presuotos anglies briketų atitikmuo – kokoso briketai „Eldurapi“ su natūraliais aromatais. Naudokite tuo atveju, jei maistui norite suteikti papildomą aromatą. Pavyzdžiui, alyvuogių, kavos ar žolelių. Tinka ir šašlykinėms!

3. Trečioje vietoje – medžio anglies briketai „Weber“. Jiems įkurti taip pat yra reikalingi įdegtukai, kurie sudega ir anglis įdega per 20 minučių. Vėliau dūmų skleidžia minimaliai. „Weber“ medžio anglies briketai kaitrą išlaiko tris valandas.

„Weber“ anglies briketai yra patys efektyviausi iki šiol buvusių „Weber“ anglių. Tiems patiems rezultatams išgauti reikalingas mažesnis anglių kiekis.

koki kurą rinktis, grilinimas balkone, grilinti balkone, cobb grilis, cobb, cobb griliai, balkonas, weber, nature

Jei nežinai, kokį COBB grilį rinktis, skaityk, kaip gimė pirmasis ir kuo skiriasi kiekvienas COBB grilis!

Ankstesnis įrašas
Kitas pranešimas
Grįžti į PATARIMAI

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad prieš publikuojant komentarus, jie turi būti patvirtinti.