NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 150 €
KREPŠELIS 0

Naujienos — renginiai

Birželio 10-11 dienomis visi ošiame Birštone!

Birstonasosia čempionatas LietuvosBBQcempionatas renginiai

Birželio 10-11 dienomis visi ošiame Birštone!

Šį savaitgalį, birželio 10d. dieną, Griliai.lt parduotuvė Kaune nedirbs!!! Susitinkame visi Birštone, kuriame miesto šventės metu vyks ir 12-asis atviras Lietuvos BBQ čempionatas! Bus tikrai linksma ir idomu!       

Skaityti plačiau →


Paroda “Resta 2017” – kviečiame!

#masterclass #NerijusIzganaitis #RESTA2017 griliai.lt litexpo parodos renginiai

Paroda “Resta 2017” – kviečiame!

Pats metas išsirinkti naują kepsninę! Susitikime 2017 balandžio 26 - 29 d. 24-oji tarptautinėje statybų parodoje ir būkite pirmieji pamatę bei įvertinę šių metų kepsninių bei jų priedų naujienas. O kur dar Master Class su šauniuoju BBQ čempionu!     Mūsų stendo numeris – L1.10 #Resta2017 #Litexpo #paroda Nerijus Ižganaitis Proflame Lietuva

Skaityti plačiau →


COBB čempionatas HHS 2017 taurei laimėti "Atrask šefą savyje"

atrasksefasavyje.lt čempionatas HHS'2017 litexpo parodos renginiai

COBB čempionatas HHS 2017 taurei laimėti "Atrask šefą savyje"

Griliai.lt, medžiotojų klubas - asociacija “TAURO RAGAS” ir LBKA pristato COBB kepsninių čempionatą HHS 2017 taurei laimeti “ATRASK ŠEFĄ SAVYJE”.Jei esate grilio mėgėjas ar profesionalas, jei žinote, kaip kepsninėje puikiai iškepti žvėrieną ar pagaminti skaniausią žuvies patiekalą, šis renginys kaip tik Jums! Tereikia iki kovo 10 d. užregistruoti savo komandą (kapitonas + du/trys žmonės). Čempionatas vyks š.m. kovo 18 d. Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodos HHS 2017 metu.)Renginio metu vyks MASTER CLASS su Nerijumi Ižganaičiu ("BBQ Legionas") ir COBB, WEBER bei MONOLITH kepsninėmis. Kaip žinia, N.Ižganaitis - geriausias 2015m. Lietuvos grilio kepėjas, daugkartinis Lietuvos...

Skaityti plačiau →


Kviečiame į parodą, 11.10-12 dienomis, LITEXPO

litexpo parodos renginiai

Kviečiame į parodą, 11.10-12 dienomis, LITEXPO

Lapkričio 10 - 12 dienomis Lietuvos parodų ir kongreso centre LITEXPO vyks tarptautinė, specializuota parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos paroda BaltShop. BaltHotel. BaltGastro 2016. Parodoje galėsite apžiūrėti įvairias naujienas, išsirinkti Kalėdines dovanas, čia vyks degustacijos ir Griliai.lt Akademijos pristatymas. Mus rasite mus 5 salės D zonoje. Lauksime Jūsų!

Skaityti plačiau →


Baltijos BBQ čempionato taurė

renginiai

Š.m. liepos 15-17 dienomis kviečiame visus kartu mumis vykti į Palangą, į vieną iš svarbiausių įvykių BBQ mėgėjams ir profesionalams - Baltijos atvirąjį barbekiu čempionatą.

Skaityti plačiau →