2017 Vasaris 27

Griliai.lt, medžiotojų klubas - asociacija “TAURO RAGAS” ir LBKA pristato COBB kepsninių čempionatą HHS 2017 taurei laimeti “ATRASK ŠEFĄ SAVYJE”.

Jei esate grilio mėgėjas ar profesionalas, jei žinote, kaip kepsninėje puikiai iškepti žvėrieną ar pagaminti skaniausią žuvies patiekalą, šis renginys kaip tik Jums! Tereikia iki kovo 10 d. užregistruoti savo komandą (kapitonas + du/trys žmonės). Čempionatas vyks š.m. kovo 18 d. Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodos HHS 2017 metu.)

Renginio metu vyks MASTER CLASS su Nerijumi Ižganaičiu ("BBQ Legionas") ir COBB, WEBER bei MONOLITH kepsninėmis.
Kaip žinia, N.Ižganaitis - geriausias 2015m. Lietuvos grilio kepėjas, daugkartinis Lietuvos grilio čempionatų laureatas ir nugalėtojas, nuolatinis Pasaulio ir Europos barbekiu čempionatų dalyvis. Kasmet dalyvaudamas daugybėje renginių ir projektų Nerijus sukaupė milžinišką darbo su įvairiais griliais patirtį. "Griliai.lt" stente N.Ižganaitis mokys įvairių maisto kepimo ir rūkymo su angliniais bei dujiniais griliais technikų.
Nepraleiskite progos susitikti su profesionalu ir sužinoti išsamius atsakymus į Jums rūpimus klausimus apie grilius, gauti patarimų ir išmokti skaniai pasiruošti žvėrienos patiekalus.

Tuo pačiu galėsite apžiūrėti ir puikiąsias Griliai.lt naujienas!

Kasmet organizatoriai nustebina ir svečius, gamindami rekordinio dydžio patiekalus. Šiemet šio renginio vinis bus viso šerno kepimas!

 

REGISTRACIJA

Lauksime Jūsų!

 

P.s. Informacija bus tikslinama, tad sekite mūsų naujienas.Kitos Naujienos

Kviečiame į naują parduotuvę Kaune
Kviečiame į naują parduotuvę Kaune

2018 Balandis 09

Tik šią savaitę Cobb - 20%
Tik šią savaitę Cobb - 20%

2017 Gruodis 18

Tik šią savaitę visoms Cobb kepsninėms bei jų priedams taikome 20% nuolaidą.
Vietoj juodojo penktadienio - juodasis savaitgalis!
Vietoj juodojo penktadienio - juodasis savaitgalis!

2017 Lapkritis 23

Perkant dovanų kuponą už pasirinktą sumą, prie jos pridėsime net 20%.

BŪKITE PIRMIEJI

BŪKITE PIRMIEJI